Movies
Ratings
476
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
AliensRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0