Series
Ratings
143- CelebrityRated ★ 2.0
- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 2.5
- UnicornRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5