Titles you rated
- TriggerRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
- A Clean SweepRated ★ 4.5
- Jinny's KitchenRated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- You Quiz On The BlockRated ★ 3.0
- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
명탐정 코난Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- My NameRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5