Series
Ratings
106- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- Sakamoto DaysRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Eye Love YouRated ★ 0.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 2.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 2.0
- Fubar Season 1Rated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0