Series
Ratings
32
The PenthouseRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5- Running ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5