Series
Ratings
16
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 0.5- Murdoch MysteriesRated ★ 1.0
- Murdoch MysteriesRated ★ 0.5
- 에이스 팬텀 마스터 시즌 2Rated ★ 0.5
- 미스터 어메이징 시즌 1Rated ★ 0.5
- 미스터 어메이징 시즌 2Rated ★ 0.5
- Ace CensorRated ★ 0.5
- Murdoch MysteriesRated ★ 0.5