Movies
Ratings
283
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0