Series
Ratings
158
New NonstopRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- Hey! BumboRated ★ 4.0
- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 3.0
Midori daysRated ★ 4.0
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 4.0- 14years old, YeongsimRated ★ 4.0
- Glass MaskRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0- Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 4.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 4.0