Series
Ratings
199
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.5
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Dr. ChampRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
JackpotRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5