Series
Ratings
35- Big ManRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 4.5

Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The MissingRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5