Series
Ratings
54- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5- Emily in ParisRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 3.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- As You Stood ByRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
- TriggerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5