Series
Ratings
319
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
ScandalRated ★ 3.5