Series
Ratings
35
Smile AgainRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5