Series
Ratings
120
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0