Series
Ratings
41
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.5

Eternal LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
BrainRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5