Series
Ratings
18- Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5- Nine PuzzleRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.5- Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 4.0
- Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0