Series
Ratings
50
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 1.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 2.5