Series
Ratings
45
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5