Series
Ratings
32
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0