Series
Ratings
179- JealousyRated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 1.5
- Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 2.0
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.0
- VRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 2.0
The Great White TowerRated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 2.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.0
- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0- SeoulmoonRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0- General HospitalRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 2.0