Movies
Ratings
596- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Officer Black BeltRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- Believer 2Rated ★ 1.5
- Park Hwa-youngRated ★ 4.0
- BallerinaRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0