Titles you rated
MovingRated ★ 5.0- Good Night WorldRated ★ 3.0
- BloodhoundsRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0