Series
Ratings
111- AdolescenceRated ★ 3.5
- What If...? Season 2Rated ★ 2.5
- BettingRated ★ 2.0
- Hacks Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Community Season 6Rated ★ 2.5
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0