Series
Ratings
12
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0