Series
Ratings
115
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- OsmosisRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- NightflyersRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0