Series
Ratings
184- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- The BequeathedRated ★ 3.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.5
- American NightmareRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- EXchange Season 2Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5