Series
Ratings
187
My Fair PrincessRated ★ 5.0- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Battle TripRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Merry MaryRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5- Hymn of DeathRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.0
- The Outstanding WomanRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0