Series
Ratings
20
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
BirdsongRated ★ 2.0
SandglassRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
XIII: The ConspiracyRated ★ 3.5- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0