Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InvictusRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0- All for LoveRated ★ 3.5