Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5