Series
Ratings
115- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Time HotelRated ★ 3.0
- 더 매직스타Rated ★ 3.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5