Titles you rated
Behind Her EyesRated ★ 3.5- Fool Me OnceRated ★ 4.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
- Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
- I Am SoloRated ★ 5.0
- Singles' InfernoRated ★ 3.5

The PenthouseRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0