Series
Ratings
34- BoJack HorsemanRated ★ 4.5
- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5