Series
Ratings
27
Legal High SPRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 3.5
K-ON!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0