Series
Ratings
11
Will & GraceRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0