Movies
Ratings
100
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5