Series
Ratings
41
Black MirrorRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Smile, YouRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0