Series
Ratings
337- Ramune MonkeyRated ★ 4.0
- The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 3.0
- New Tokyo Water PoliceRated ★ 3.0
- Land of TanabataRated ★ 4.0
Sexy Tanaka-sanRated ★ 4.5- Oshi no SatsujinRated ★ 2.5
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 4.0
Absolute ZeroRated ★ 3.5- A Summer's AccompliceRated ★ 1.5
- Shumaku no Rondo -Mou Nidoto, Aenai Anatani-Rated ★ 3.5
Enka ~Gold Rush~Rated ★ 4.5
MF GhostRated ★ 4.5- MF Ghost Season 2Rated ★ 4.5
- Double Cheat: Itsuwari no KeikanRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
- StingersRated ★ 3.0
Teacher's suitcaseRated ★ 3.5- Dai Tsuiseki ~Keishicho SSBC Kyokohan-gakari~Rated ★ 4.0
- Forbidden to LoveRated ★ 3.5