Series
Ratings
34
Lupin III Part IIIRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 1.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Frankenstein's LoveRated ★ 2.0
マッサンRated ★ 4.0
Yappari Nekoga SukiRated ★ 3.5
CRIMINAL MINDS: SUSPECT BEHAVIORRated ★ 4.5
Bewitched in TokyoRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5
TrickRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0