Series
Ratings
50- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Soundtrack #2Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.5