Series
Ratings
29
TrespassersRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Passing RainRated ★ 4.0
Beauty or BeastRated ★ 3.0
Minami's GirlfriendRated ★ 1.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 1.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.0
Lucky SevenRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Yae's SakuraRated ★ 2.0
Perfect WomanRated ★ 2.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 1.0