Series
Ratings
63
ItRated ★ 2.5
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 3.0
Tokyo Kaiki SakeRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.0- Ju-On: OriginsRated ★ 1.0
Lupin the Third: The Elusive FogRated ★ 3.0
Breakfast and DinnerRated ★ 3.5
Bad MoneyRated ★ 3.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 4.5
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 3.5
Lupin the Third: Blood Seal - Eternal MermaidRated ★ 3.5
Lupin the Third: Operation: Return the TreasureRated ★ 3.0
Lupin the Third: From Russia with LoveRated ★ 3.0
Lupin III: Da Capo of Love - Fujiko's Unlucky DaysRated ★ 3.0
Lupin the Third: Bye Bye Liberty CrisisRated ★ 3.0
PornographerRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.5
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 4.0