Series
Ratings
574- Scum of the BraveRated ★ 1.5
- Tune In to the Midnight HeartRated ★ 2.0
- You and I Are Polar OppositesRated ★ 3.0
- The Villainess Is Adored by the Prince of the Neighbor KingdomRated ★ 2.0
- Kunon the Sorcerer Can SeeRated ★ 2.5
- Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
- Dead AccountRated ★ 2.5
- Reincarnated as a Dragon HatchlingRated ★ 3.0
- Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 3.0
- Noble ReincarnationRated ★ 2.0
- The Case Book of ArneRated ★ 1.5
- The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 2.0
- The Darwin IncidentRated ★ 3.5
- The Holy Grail of ErisRated ★ 2.0
- Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 1.5
- Roll Over and DieRated ★ 2.0
Akuma-kunRated ★ 2.0- High School! KimengumiRated ★ 1.5
- Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 3.0