Series
Ratings
120
ERASEDRated ★ 5.0
PuzzleRated ★ 3.0
xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 3.5
TrigunRated ★ 4.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0
ShomuniRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
사슴남자Rated ★ 3.0
Occultic;NineRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
BakumanRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0
WATER BOYS2Rated ★ 3.0
Journey to the WestRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5