Series
Ratings
73
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 3.0
Prison Break Season 5Rated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
a Swinging SingleRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
ReverseRated ★ 3.5
Lady GirlsRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0