Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- AsuraRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0

Brilliant LegacyRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Camping ClubRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0