Series
Ratings
48- The AcolyteRated ★ 3.5
- Secret InvasionRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Andor Season 1Rated ★ 4.5
- Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0