Series
Ratings
126- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Super Band Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0