Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 1.0
Good PartnerRated ★ 2.0- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
- The WitchRated ★ 0.5
- WongyeongRated ★ 3.5
- Study GroupRated ★ 2.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
- No Gain No LoveRated ★ 2.0