Titles you rated
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0- Arcane Season 1Rated ★ 2.5
- EdenRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Fork you Boss Season 1Rated ★ 2.5